Ogłoszenie ID 810

trener edukacyjny/nauczyciel dla dzieci (archiwalne)

Briefcase 4H Piotr Haniewski, Monika Nawrocka spółka cywilna

Location Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy trenerów/trenerki do prowadzenia zajęć edukacyjnych zdalnie na terenie całego kraju oraz stacjonarnie/zdalnie na terenie Krakowa

Obowiązki które Cię czekają:

Przeprowadzanie dzieci przez nasze programy szkoleniowe, dbając o wszystkie detale, a więc:

Prowadzenie zajęć - i to nie byle jak!
Nastawienie na rozwój i dobrą zabawę dzieci.
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV podpisanych imieniem i nazwiskiem

Zapraszam na fb: geniuszcentrum

Wymagania

Jeżeli:

Masz doświadczenie w pracy z dziećmi
Układanie kostki Rubika nie będzie dla Ciebie problemem
Lubisz rozwiązywać łamigłówki
Posiadasz komputer z kamerą i dostępem do internetu z oprogramowaniem min Windows 10
Masz idealne miejsce i przestrzeń do prowadzenia zajęć online to koniecznie wyślij nam swoje CV

Oczekujemy:

Zaangażowania, a wręcz obsesji na punkcie swoich podopiecznych i ich rozwoju :)
Dyspozycyjności w godzinach popołudniowych
Empatii i sympatii - chcemy aby wszyscy Cię pokochali. My, dzieci i rodzice.
Gotowości na działania, które mają na celu polepszenie jakości naszych usług.
Pasji w pracy z dziećmi.
Długoterminowej chęci współpracy.

Oferta pracy

Oferujemy :

Rozbudowane szkolenia na wprowadzenie.
Możliwość rozwoju i stworzenie ścieżki kariery pedagogicznej/menadżerskiej.
Pracę w dobrej atmosferze - którą razem tworzymy!
Zespół, który chce Twojego rozwoju i Ciebie na lata
Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy zlecenie oraz premie finansowe za efekty Twoich podopiecznych i zaangażowania w pracę
Możliwość udziału w naszych innych projektach oraz dodatkowych szkoleniach
Niespodzianki :)