Ogłoszenie ID 1716

Wartownik (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kielce

Dollar do 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu zawodowym?
A może nie masz teraz zatrudnienia?
U nas masz szansę na stabilność zatrudnienia!  Firma o ugruntowanej pozycji na rynku czeka właśnie na Ciebie.

Miejsce pracy: Kielce

Zadania do wykonania na proponowanym stanowisku:

  • Kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów;
  • Ochrona wyznaczonego obiektu;
  • Patrole wyznaczonego terenu;
  • Dbanie o bezpieczeństwo klientów;
  • Działania porządkowo-informacyjne.

 Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu  osobistego w biurze Kielce ul. Warszawska 31, parter lub zadzwoń w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504 , 510 014 930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 382 15 27

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Wymagania konieczne, by móc podjąć pracę w ochronie:

  • Niekaralność;
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej;

A także :

  • Pozwolenie na broń;
  • Odpowiedzialność.
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferta pracy

Za wykonaną pracę otrzymasz:

  • Umowę o pracę;
  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca;
  • Możliwość pracy w system zmianowym;
  • Propozycję skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW;
  • Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji;
  • Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności;
  • Opcję zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań ZFRON m.in.:

       - dopłatę do dojazdów do pracy zgodnie z Rozporządzeniem wewnątrzzakładowym,
       - dopłatę do leków,
       - dopłatę do turnusów rehabilitacyjnych,
       - dopłatę do zakupu środków pomocniczych np..; okularów i in.