Ogłoszenie ID 231

Wdrożeniowiec - Integrator systemów (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy:

Wdrożeniowca - Integratora systemów IT

OPIS PROJEKTU:

Platforma nAxiom to środowisko umożliwiające tworzenie dedykowanych aplikacji dla organizacji.
Z wykorzystaniem własnych zasobów i przy minimalnym wsparciu programistów można zbudować nowe aplikacje, które udoskonalą dotychczas użytkowane systemy informatyczne bez ingerowania w ich strukturę. Aplikacje można łatwo i szybko budować oraz modyfikować, co pozwali na szybkie reakcje pod kątem zmian i dostosowania do wymogów rynkowych. Aplikacja pozwala skrócić o 70% czas wytworzenia aplikacji i o 30% czas wdrożenia.

Miejsce pracy: ZDALNIE

Będziesz odpowiadał za:
• Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych,
• Udział w pracach koncepcyjno-projektowych,
• Wdrażanie i utrzymanie narzędzi integracji systemów IT w oparciu o platformy ESB,
• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe,
• Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej.

Wymagania

• Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu i integracji systemów IT
• Znasz rozwiązania klasy ETL, ESB, narzędzi integracyjnych oraz działania technologii i narzędzie IT: MS SQL, MS Exchange, Interfejsy REST API, Java, C#
• Znasz zasady działania relacyjnych baz danych oraz potrafisz tworzyć zapytania, procedury składowe, funkcje, widoki itp. W języku SQL
• Posiadasz czynny prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

• Umowę o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie podstawowe dopasowane do posiadanego doświadczenia (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
• Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach (w przedziale 7:00 - 9:00)
• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
• Możliwość realizowania własnych pomysłów
• Niezbędny sprzęt sprzyjający komfortowi pracy