Ogłoszenie ID 642

Wdrożeniowiec systemów kadrowo-płacowych (TETA) (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy:

·         Specjalisty ds. wdrożeń systemów kadrowo-płacowych (TETA)

Miejsce pracy: Rzeszów LUB Zdalnie

Będziesz odpowiadał za:

·         Prowadzenie spotkań analitycznych w zakresie modułu kadry-płace,

·         Wdrażanie systemu kadry-płace

·         Parametryzacja i konfiguracja systemu

·         Szkolenia Pracowników klientów

·         Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

·         Prezentacje systemu w zakresie Kadry i Płace

Wymagania

Jeżeli:

·         Posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym i z systemami ERPMin. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze kadrowo-płacowym i z systemami ERP

·         Nie masz problemów z wiedzą merytoryczną z zakresu prawa pracy i działań systemów informatycznych

·         Znasz SQL

·         Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę Pon. – Pt. 8:00 – 16:00
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia związanego z wdrożeniami
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m.in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Dofinansowanie do obiadów 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Na święta specjalne premie
  • Raz do roku imprezy integracyjne