Ogłoszenie ID 180

Wirtualna asystentka/asystent (archiwalne)

Briefcase LMS Consulting Mariusz Bełczykowski

Location Warszawa

Dollar 350.00 - 350.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu, Tymczasowy

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby/osób do zespołu jak i pracy indywidualnej, którzy będą wspierać nas w zadaniach służbowych i prywatnych.

Średni czas pracy to godzina dziennie w wymiarze 1/8 etatu minimalnego wynagrodzenia + ewentualne nadgodziny oraz godziny nocne.

Zadania polegać będą na wykonywaniu poleceń z zakresu wyszukiwania i pozyskiwania informacji a na tej podstawie tworzenia raportu, np. proszę o znalezienie najtańszej, sprawnej drukarki model x z wskazaniem lokalizacji możliwości zakupu internetowego, w tym na żądanie telefonicznego składania zamówień (za pobraniem na adres firmy czy prywatny lub też na podstawie proformy, która trzeba będzie pozyskać od sprzedawcy i przekazać nam do opłacenia). Zadania w pełni zdalne, umawianie spotkań i telefoniczne przypominanie o nich, przepisywanie tekstów, ogólna obsługa klienta, wyszukiwanie ogłoszeń i składanie ofert, np. useme czy oferia. Budowanie dobrego wizerunku firmy, wystawienia opinii, etc. w zależności od okoliczności i potrzeb.

Wymagania

Własny komputer oraz smartfon z dostępem do Internetu. Dyspozycyjność 24h/7. Aplikacja Whatsapp w celach komunikacji i przesyłania wyników pracy. Skaner płaski lub aplikacja Adobe Scan bądź podobna.

Czysta dykcja, mile widziana znajomość języków obcych. Szybka realizacja powierzonych zadań, np. rezerwacja kina, biletów, przejazdu, hotelu, etc. ze zwrotną informacja na Whatsapp bądź też telefonicznie czy sms'owo, np. potwierdzenie/numer rezerwacji.

W CV oraz LM prosimy zwrócić uwagę na poprawne formatowanie tekstu oraz załączyć aktualną fotografię.

Orzeczenie o niepełnosprawności: NIE

Status studenta: TAK, jednak nie jest to warunek obowiązkowy.

Możliwość nawiązania stałej współpracy ze zwiększeniem etatu jak i zakresu obowiązków.