Ogłoszenie ID 2106

Wsparcie w zakresie księgowości i kadr, prace biurowe (archiwalne)

Briefcase SILESIAN BUSINESS CLINIC NON PROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Location Tychy

Dollar 3100.00 - 4000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

NIE czytaj dalej jeśli:

NIE lubisz się uczyć nowych rzeczy
NIE lubisz zmian
NIE lubisz pracować w zespole
komputery NIE współpracują z Tobą lub Ty z nimi
wolisz znajdować problemy niż ich rozwiązania
chodzisz tylko utartymi ścieżkami

Podstawowy zakres wykonywanych obowiązków obejmuje:

- kompletowanie materiałów dla zewnętrznego biura rachunkowego  oraz weryfikacje i wprowadzanie danych,
- obsługa sekretariatu i recepcji, nadawanie przesyłek,
- kompletowanie dokumentacji i jej przygotowanie do archiwizacji,
- dbanie o porządek w biurze,
- utrzymywanie dobrej atmosfery pracy,
- ciągłe uczenie się w zakresie podatków i prawa pracy.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Zainteresowania księgowością, podatkami, kadrami.

- Chęci rozwoju do stanowiska samodzielnego specjalisty w zakresie księgowości i kadr.

- Minimum podstawowej znajomości Word i Excel, Gmail - lub tego, że szybko możesz się nauczyć ich obsługi.

- Wykształcenie minimum średnie.

- Chęci do pracy z użyciem komputera, drukarki.

- Pozytywnego nastawienia do pracy i współpracowników.

Oferta pracy

Co oferujemy:

Miejsce pracy w biurze: Tychy, Centrum Balbina, ul. Jana Barona 30

Biuro wyposażone w: kawę i herbatę, lodówkę, mikrofalę, dobrą atmosferę, sklep spożywczy po drugiej stronie ulicy.

Rozwój od stanowiska wspomagającego do stanowiska samodzielnego - w przyszłości przejęcie obowiązków obsługi od zewnętrznego biura rachunkowego.