Ogłoszenie ID 3187

Instruktor/Trener zajęć dla dzieci i młodzieży (aktualna oferta pracy)

Briefcase ErgoSafety Consulting Adam Szczepaniak

Location Łódź

Hourglass Tymczasowy

Contract Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Instruktor/Trener zajęć dla dzieci prowadzi zajęcia stacjonarne dla dzieci i młodzieży. Sporządza dokumentację. Prowadzi ewaluacje postępów uczestników zajęć edukacyjnych. Dba o bezpieczeńśwto uczestników zajęć oraz odpowiednie ich przygotowanie oraz przeprowadzenie. Odpowiada za poprawną komunikację z opiekunami prawnymi uczestników zajęć i pracwownikami odziałów firmy.

Wymagania

  • Niekaralność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Status nauczyciela lub stundenta
  • Mile widziane ukończenie kursów trenerskich: TUS, TZA, TKZ

Oferta pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Niezbędny pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających kompetencje
  • Dla chętnych przejrzysty i bezpieczny program dojścia do prowadzenia własnego centrum edukacyjnego

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".