Ogłoszenie ID 3199

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (archiwalne)

Briefcase Majewska Księguje Marta Majewska-Stępień

Location Łódź

Dollar 2500.00 - 15000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

- szukanie kreatywnych i atrakcyjnych sposobów prezentacji oferty firmy,

- rozwój i utrzymanie dobrych relacji z istniejącymi klientami firmy,

- tworzenie baz klientów (kontakt mailowy i telefoniczny),

- planowanie i odbywanie spotkań w celu prezentacji oferty,

- realizowanie planów sprzedaży,

- przygotowywanie ofert indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta,

- sprzedaż usług firmy,

- budowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

- współpraca z zespołem

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub w sprzedaży bezpośredniej,

- gotowość do pracy w terenie,

- doskonała znajomość oferty oraz umiejętność jej przekazywania,

- komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami oraz przekładania ich na sprzedaż,

- bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

- determinacja, wytrwałość w realizacji wytyczonych celów,

- silna motywacja do pracy oraz wytrwałość w prowadzeniu negocjacji,

- dobra organizacja pracy i systematyczność,

- zdolność do pracy indywidualnej oraz w zespole,

- sprawna obsługa komputera,

- mile widziane zainteresowanie branżą: usługi księgowe, reklama i marketing.

Oferta pracy

- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Wsparcie na każdym kroku rozwoju

- Praca w miłej, bezstresowej atmosferze

- Wysokie zarobki oraz pakiet motywacyjny

- Motywacyjny system premii sprzedażowych dający nieograniczone możliwości zarobkowe

- Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego -nienormowany czas pracy -umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza-okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę

- wynagrodzenie: prowizja, po okresie próbnym: stawka+premia