Ogłoszenie ID 2816

Specjalista ds. kadr i płac (archiwalne)

Briefcase Biuro Rachunkowe Majewska Księguje Marta Majewska-Stępień

Location Łódź

Dollar 4000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Obowiązki:

Prowadzenie dokumentacji kadrowej tj. akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy oraz sporządzanie wszelkich dokumentów z tym związanych,
Prowadzenie ewidencji oraz kontrola ważności wstępnych, kontrolnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP, przygotowanie ww. skierowań,
Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na wniosek pracownika,
Obsługa korespondencji z komornikami,
Archiwizowanie akt osobowych.

Wymagania

Oczekiwania:

Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac),
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
Dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, PDOF i ubezpieczeń społecznych,
Praktyczna znajomość zasad zatrudniania i rozliczania cudzoziemców,
Obsługa platformy ZUS PUE,
Doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku,
Komunikatywność,
Dokładność, terminowość i samodzielność w działaniu.

Zatrudnienie w wym. min. 1/2 etatu (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)
Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
Elastyczne godziny pracy w zakresie od 7:00 do 16:00 - do uzgodnienia
Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Pakiet medyczny i wiele innych profitów.