Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 2628

Specjalista ds. personalnych (archiwalne)

Briefcase Fundacja ”Na Nowo Polska”

Location Zdalnie

Hourglass Część etatu

Opis stanowiska

Czy lubisz pracę z ludźmi?   Mówimy tutaj o byciu osobą, której zależy na problemach innych, potrafiącej czerpać, jak i dawać energię, kiedy działa wspólnie ze swoim zespołem – innymi słowami, ogarniasz ludzi, oraz ich zasoby (ludzkie)?

 ZESPÓŁ DS. SZKOLEŃ I PODNOSZENIA KWALIFIKACJI   Fakt, że ktoś jest wolontariuszem nie oznacza, że powinien tylko dawać bez dostawania niczego w zamian, dlatego chcemy pomóc każdej osobie w naszej drużynie osiągać ich własne osobiste cele. Potrzebujemy osoby, która będzie latarnią wskazującą innym drogę do samorozwoju – dlatego jeśli jesteś komunikatywny i spełniasz się pomagając ludziom w realizacji ich celów, przywitamy Cię z otwartymi ramionami.

Wymagania

Jeśli sądzisz, że będziesz w stanie odnaleźć się na którejś z tych płaszczyzn, bardzo możliwe, że Fundacja Na Nowo ma coś dla Ciebie, a to wszystko pod parasolem niesienia faktycznej pomocy, jak i samorozwoju. Czego chcieć więcej? 🤩
W naszym obecnym rozmiarze nie jesteśmy w stanie zmieścić całego naszego potencjału, dlatego otwieramy swoje drzwi dla nowych aktywistów.

Oferta pracy

  • Umowę o wolontariat
  • Możliwość dobywania praktyki zawodowej
  • Ciągłe zdobywanie kluczowych kompetencji
  • Satysfakcję z działania na rzecz wolontariatu
  • Działanie w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • Wyjazdy integracyjne i służbowe
  • Możliwość awansu w strukturach Fundacji