Ogłoszenie ID 984

BEZ DOŚWIADCZENIA – POMOCNIK MONTERA INSTALACJI (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Pszczyn

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Poszukujemy Pomocnika Montera Instalacji DO PRZYUCZENIA (klimatyzacje / wentylacje / sanitarne) - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO - Ważne byś posiadał chęci do pracy oraz prawo jazdy kat. B)!
Miejsce pracy: Pszczyna
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż instalacji sanitarnych lub wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych (jedno z trzech), montażem urządzeń oraz uruchamianiem instalacji

Wymagania

  • Chęci do pracy

Oferta pracy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Stawka godzinowa oraz premie indywidualne
• Dodatkowo płatne nadgodziny lub ich odbiór na dni wolne (wybór należy do Ciebie)
• Praca od poniedziałku do piątku - praca odbywa się głównie do 100km od Pszczyny (wyjazd i powrót tego samego dnia transportem firmowym) - w razie delegacji firma zapewnia hotel oraz dietę
• Możliwość aktywnego rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji w gronie specjalistów oraz poprzez szkolenia
• Niezbędny sprzęt do pracy