Ogłoszenie ID 240

Handlowiec - Kupiec z j. angielskim / j. hiszpańskim (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Przeworsk

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Nasz Klient, firma specjalizująca się w sprzedaży hurtowej, transporcie drogowym, spedycji oraz działaniach magazynowych i usługach logistycznych poszukuje:

Handlowca - Kupca ze znajomością j. angielskiego / hiszpańskiego
Miejsce pracy: Przeworsk + w razie potrzeby wyjazdy do klientów

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych / kontrahentów oraz stała współpraca z obecnymi
• Planowanie i realizacja procesów zakupowych
• Prowadzenie negocjacji oraz śledzenie tendencji cenowych
• Sporządzanie zamówień, kontrola faktur i dokumentów

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe związane z pozyskiwaniem klientów / kontrahentów
• Biegła znajomość j. angielskiego oraz/lub j. hiszpańskiego
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

• Umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
• Prowizję uzależniona od efektów pracy
• Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód firmowy