Ogłoszenie ID 1245

Kompletacja art. drogeryjnych (archiwalne)

Briefcase ”WIELKOPOLSKA AGENCJA PRACY” Sp. z o. o.

Location Gądki

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dystrybutora branż FMCG poszukujemy obecnie:

-PRACOWNIKÓW MAGAZYNU-

OPIS STANOWISKA:

  • miejsce pracy: Gądki k. Poznania,
  • kompletacja towaru,
  • przygotowywanie zestawów, etykietowanie,
  • lekkie prace magazynowe.

Wymagania

  • status ucznia lub studenta do 26 roku życia,
  • chęć pracy na dłużej,
  • możliwości dojazdowe (nie zapewniamy dojazdu. Do Gądek jeździ autobus linii 'Kombus' z ronda rataje ok 20 min. Autem ok. 10-15 min z Poznania)

Oferta pracy

  • praca w systemie II zmianowym (6-14, 14-22),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • bdb. stawka 22,50 zł NETTO/h,
  • umowa zlecenie,
  • bardzo dobra atmosfera i warunki pracy.