Ogłoszenie ID 1749

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń- Rzeszów (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Dollar 2800.00 - 3000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for Business Sp. z. o.o. –  część Grupy Kapitałowej Impel – aktualnie prowadzi nabór  na stanowisko:

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej z Pozwoleniem na Broń– Rzeszów – duży zakład przemysłowy.

Obowiązki:

  • zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu
  • reagowanie na zagrożenia
  • przestrzeganie procedur

Wymagania

       • wpisu na listę kwalifikowanego pracownika z pozwoleniem na broń
       • pozytywnego nastawienia
       • rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków
       • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

      • umowa o pracę na cały etat w systemie 12-godzinnym, od zaraz
      • wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na czas 10-tego każdego miesiąca,
      • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
      • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
      • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
      • program sportowo-rekreacyjny
      • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach: - 8:00 – 15:00 pod nr tel . 510014113

( po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 )

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą.

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”