Ogłoszenie ID 87

Menedżer d/s jakości - TQM (archiwalne)

Briefcase Web Innovative Software sp. z o.o.

Location Wrocław

Dollar 6000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Doskonalenie i nadzór nad systemem bezpieczeństwa i jakości;
  • Tworzenie i modyfikacja instrukcji i procedur oraz pozostałej dokumentacji jakościowej (analiza zagrożeń, schematy produkcji, obsługi klienta);
  • Nadzór nad przygotowaniem obszaru i uczestnictwo w audytach jednostek certyfikujących, jednostek kontrolnych;
  • Prowadzenie inspekcji i audytów wewnętrznych;
  • Wdrażanie działań doskonalących;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i analiza ich przyczyn w oparciu o narzędzia jakościowe;
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych w celu poprawy wskaźników jakościowych;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń specjalistycznych jakościowych;
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub jakościowe;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zapewnienia jakości (min. 2-3 letnie);
  • Znajomość normy ISO 9001;
  • Znajomość systemu zarządzania TQM;
  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów;
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego.

Oferta pracy

  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość nabycia nowych umiejętności;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.