Ogłoszenie ID 2858

Młodszy programista PHP (archiwalne)

Briefcase WEB INNOVATIVE SOFTWARE SPÓŁKA Z O.O.

Location Jelenia Góra

Dollar od 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Cześć,

Pasjonują Cię nowe technologie? Łączysz z nią swoją przyszłość? Zapraszamy do naszego zespołu!

Gwarantujemy Ci rozwijającą pracę, bardzo szybki wzrost kompetencji i wysokie zarobki.

Zobacz więcej -  https://wins. pl/-podwyzki-dla-wszystkich-pracownikow-w-firmie-wins

Od czego zaczniesz
Twoim głównym zadaniem będzie utrzymanie oraz tworzenie nowych funkcjonalności systemu księgowości online wfirma. pl.

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie

  • Dobra znajomość PHP 7
  • Podstawowa znajomość MySQL
  • Podstawowa znajomość JavaScript

Jeszcze lepiej jeśli posiadasz

  • Doświadczenie w projektach komercyjnych
  • Podstawowa znajomość dowolnego frameworka MVC
  • Znajomość git/Bitbucket/Jira
  • Znajomość podstaw działania REST API

Oferta pracy

Oferujemy Ci od zaraz

  • Stabilne zatrudnienie, z wynagrodzeniem zależnym od doświadczenia
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prosty system wynagrodzeń oparty o poziomy i określone wymagania
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Jeleniej Górze
  • Code review i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów z zespołu

A co w przyszłości?
Sam/a pokierujesz swoją ścieżką rozwoju!