Ogłoszenie ID 2181

Montażysta video / operator kamery (archiwalne)

Briefcase RosMedia Sp. z o.o.

Location Bydgoszcz

Dollar 3200.00 - 4200.00 PLN brutto

Opis stanowiska

Przygotowanie oraz realizacja profesjonalnych nagrań materiałów filmowych w studio jak i w plenerze. Montaż nagranych materiałów filmowych poprzez korekcję obrazu, korekcję dźwięku oraz kreatywne podejście do montowanych treści filmowych.

Wymagania

- Doświadczenie w produkcji materiałów video
- Znajomość oprogramowania do montażu Adobe Premiere, mile widziana znajomość After Effects oraz Photoshop
- Umiejętność obsługi kamer filmowych (Panasonic, Sony, Canon)
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Kreatywność
- Prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

- Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz odbywania wyjazdów służbowych w celu realizacji zdjęć filmowych
- Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy