Ogłoszenie ID 3037

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (archiwalne)

Briefcase TOMMAR CRECHE Sp. z o. o.

Location Kraków

Dollar 5500.00 - 7000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w nowoczesnym przedszkolu, masz ciekawe pomysły i chciałabyś realizować swój potencjał ale obecnie nie masz takiej szansy?

Mam dla Ciebie ofertę pracy.

Poszukuję nauczyciela wychowania przedszkolnego do naszego nowego oddziału Dwujęzycznego Przedszkola Małe Cuda przy ul. Przemiarki 23A w Krakowie.

Czym będziesz się zajmować:

Sprawowaniem opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat
Przygotowywaniem i prowadzeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
Utrzymaniem kontaktu z rodzicami, przekazywaniem informacji zwrotnej odnośnie postępów edukacyjnych i wychowawczych dzieci
Organizacją oraz udziałem w ciekawych wydarzeniach wychowawczo-dydaktycznych, kulturalnych, sportowych - będziesz miała swobodę w realizacji takich zajęć

Wymagania

Będę potrzebować:

Wykształcenie wyższe pedagogiczne - specjalności wychowanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna
Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela będzie dodatkowym atutem, pomogę również w zdobyciu doświadczenia
Umiejętność organizacji swojej pracy, pracy z dziećmi i prowadzenia niezbędnej dokumentacji,
Zamiłowanie do kształtowania młodych charakterów, wydobywania naturalnych talentów i troski o prawidłowy rozwój dzieci
Swoboda w komunikacji z rodzicami i współpracownikami

Oferta pracy

Mam do zaoferowania:

Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, zależnym od doświadczenia, dodatkowego wykształcenia, etc.
Przyjemną atmosferę pracy z kameralnymi grupami dzieci
Możliwość realizacji własnych pomysłów, kreatywną atmosferę i wpływ na przyszłość placówki od pierwszego dnia pracy
Wsparcie merytoryczne, pomoc w rozwoju zawodowym i możliwość dalszego dokształcania
Pracę w nowym, dobrze skomunikowanym przedszkolu