Ogłoszenie ID 1719

Pomoc kuchenna (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wrocław

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz?

Posiadasz aktualną książeczkę sanepidu?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy jako pomoc kuchenna!

Miejsce pracy: ul. Koszarowa, Wrocław

(Zmywanie naczyń oraz przygotowywanie posiłków)

U nas każdy ma szansę!

Zapraszamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, którym oferujemy:

· umowę o pracę,

· gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,

· możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

– dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

– dofinansowanie do leków i okularów,

– zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,

– świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,

· doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

· dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

· pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

· możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu:

510 013 455 lub 571 330 178

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118

Wymagania

-Chęci do pracy oraz umiejętności pracy własnej,
-Rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
-Pozytywnego nastawienia,
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Aktualnej książeczki sanepidu - warunek konieczny.

Oferta pracy

-Dobre zarobki,
-Umowę o pracę,
-Wypłatę zawsze na czas,
-Możliwość pracy w jednej z największych firm w Polsce.