Ogłoszenie ID 2208

Pomocnik Montera (archiwalne)

Briefcase LSWI POLSKA Sp. z o. o.

Location Warszawa

Dollar 3400.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Pilnie zatrudnimy pomocnika montera dźwigów osobowych OD ZARAZ. Praca związana z wyjazdami na pojedyncze zlecenia do Niemiec.

Do obowiązków będzie należało:

*pomoc przy montażu dźwigów osobowych

Wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na budowie,
  • umiejętność posługiwania się  elektronarzędziami
  • wysoka kultura pracy
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia SEP

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, działalność gospodarczą
  • możliwość pojedynczych zleceń w Niemczech (zarobki od 5 tyś netto)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenia