Ogłoszenie ID 828

Pomocnik w magazynie z uprawnieniami UDT (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Radzymin

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Przygotowywanie i kompletowanie zamówień
  • Pakowanie zamówień na palety
  • Foliowanie paczek
  • Dostarczanie produktów

Wymagania

  • Posiadasz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT (warunek konieczny)
  • Jesteś osobą dyspozycyjną od poniedziałku do piątku
  • Jesteś osobą gotową podjąć zlecenie w systemie zmianowym
  • Nie masz przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Posiadasz dogodny dojazd do miejsca wykonywania zlecenia: Radzymin, ul. Polna

Oferta pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 20,83zł brutto/h
  • Zlecenie od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14; 14-22)
  • Zlecenie w znanej firmie kosmetycznej