Ogłoszenie ID 1962

pracownik gospodarczy (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kraków

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jeśli cenisz sobie ład i szukasz pracy- zgłoś się do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby do długofalowej współpracy na stanowisku:

Stanowisko: pracownik gospodarczy- traktorzysta

Kraków, ul. Lema (od poniedziałku do piątku w godz.: 6-14)

Wymagania

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • obsługa ciągnika z pługiem - odśnieżanie
  • utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym (odśnieżanie, zamiatanie, opróżnianie koszy)
  • wynoszenie śmieci z budynku- wsparcie pracowników sprzątających na obiekcie
  • maszynowe mycie posadzek.

WYMAGANE CZYNNE PRAWO JAZDY KAT. B.

Oferta pracy

DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.. OFERUJEMY:

• Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

• Terminowe wynagrodzenie

• Elastyczny grafik

• Dofinansowanie do:

o Turnusów rehabilitacyjnych

o Leków

o Sprzętu rehabilitacyjnego

o Dojazdów do pracy

• Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

• Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Dodatkowo oferujemy :

• wszelkie narzędzia, środki ostrożności, zapewniające pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach,

• prace w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

• Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które udzielą wsparcia w zakresie: o pomocy psychologicznej, o prawnej, o rozwoju zawodowego, ale również pomogą: o skompletować i wypełnić różnego rodzaju dokumenty np. związane z przedłużeniem Twojego orzeczenia o niepełnosprawności bądź skorzystania z dofinansowań

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 pod nr tel. 510 013 612 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.