Ogłoszenie ID 1998

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Białystok

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Kontrola ruchu osobowo - materiałowego (zezwolenie na wjazd osobom (gościom) po wydaniu przepustki jednorazowej zawierającej wpis dotyczący numeru rejestracyjnego samochodu i celu wizyty,
  • Dozór monitoringu i systemów alarmowych,
  • Wydawanie i przyjmowanie kluczy do budynków oraz pomieszczeń w budynkach,
  • Udzielanie informacji Klientom,
  • Patrolowanie obiektu,
  • Obsługa komputera,

Wymagania

  • Dyspozycyjnych,
  • Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

Oferta pracy

  • Miłą i spokojną atmosferę w pracy,
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość refundacji części kosztów dojazdu,
  • Możliwość wykupienia dofinansowanego ubezpieczenia: NNW, grupowego na życie,
  • Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które mogą udzielić pomocy psychologicznej, prawnej oraz związanej z rozwojem zawodowym,