Ogłoszenie ID 1974

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kraków

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Masz już dość braku stabilizacji?

Szukasz stałej pracy?

Napisz do nas! Jesteśmy stabilnym pracodawcą.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i lubisz kontakt z ludźmi zapraszamy do współpracy!

Każdy ma u nas równe szanse! Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy!

Wymagania

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY

Lokalizacja: Zielonki ul. Krakowskie Przedmieście

Oferujemy:

· możliwość zatrudnienia od ZARAZ!

· gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,

· możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

– dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

– dofinansowanie do leków i okularów,

– zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,

– świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,

· doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

· dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

· pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

· możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

Oferta pracy

Na tym stanowisku zajmiesz się miedzy innymi:

  • patrolowaniem podległego terenu
  • kontrolowaniem ruchu
  • prowadzenie książki służb
  • praca w systemie zmian: od poniedziałku do piątku w godz.: 17:30-7:00 + sobota/ niedziela w godz.: 7:00-7:00.

Czego oczekujemy:

  • niekaralność
  • chęci do pracy.