Ogłoszenie ID 1662

Pracownik ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Łódź

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj

Zatrudnimy osoby na stanowisko: pracownik ochrony

Miejsce pracy: Łódź - obiekt szpitalny

' Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczona niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.'

Obowiązki:

  •  kontrola ruchu osobowo-materiałowego
  •  patrole terenu

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod nr tel. ☎ 510 015 347 lub 727 003 820 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt pod numerem 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu.

Wymagania

  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy

Oferta pracy

  •  umowę o pracę
  •  stabilne zatrudnienie w systemie 12/24 lub 24/48
  •  wynagrodzenie zawsze na czas
  •  dopłaty do leków, turnusu rehabilitacyjnego
  •  kartę Multisport
  •  pełne umundurowanie
  •  stałe wsparcie Kierownika