Ogłoszenie ID 1782

Pracownik ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Tychy

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Pracownik ochrony - obsługa bramy wjazdowo wyjazdowej / obchody - patrolowanie

Miejsce pracy: Tychy ul. Browarowa lub Tychy ul. Turyńska

Zadania/Czynności:

- patrolowanie obiektu

- prowadzenie dokumentacji służbowej

- obserwacja monitoringu

- obsługa centrali ppoż,

- obsługa bramy wjazdowo - wyjazdowej/recepcji

Wymagania

- Chęci do pracy

- Sprawna obsługa komputera

- mile widziane doświadczenie na ww. stanowiskach

- Dyspozycyjność do pracy wg grafiku

- Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Oferta pracy

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Terminowe wynagrodzenie

- Elastyczny grafik

- Bezpłatne umundurowanie

- Dofinansowanie do:

Turnusów rehabilitacyjnych do 1000zł w roku

Leków do 300zł w kwartale

Sprzętu rehabilitacyjnego do 600zł w roku

Dojazdów do pracy do 300zł w kwartale

- Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

- Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Dodatkowo oferujemy :

-Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które udzielą wsparcia w zakresie:

pomocy psychologicznej,

prawnej,

rozwoju zawodowego,

ale również pomogą:

- skompletować i wypełnić różnego rodzaju dokumenty np. związane z przedłużeniem Twojego orzeczenia o niepełnosprawności bądź skorzystania z dofinansowań

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510014146 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.

Prowadzimy projekty związane z aktywizacją osób niepełnosprawnych.

Współpracujemy z Fundacją, której przedstawiciele na co dzień pomagają naszym pracownikom.

Zapraszamy PANIE I PANÓW Z RÓŻNYMI RODZAJAMI I STOPNIAMI niepełnosprawności, również ze schorzeniami specjalnymi. Zapewniamy dogodne warunki pracy – różne obiekty, elastyczne grafiki, opiekę przełożonego oraz dedykowanego opiekuna z ramienia Fundacji.

Każdy ma u nas równe szanse. Wymagamy wyłącznie zaangażowania i pozytywnego nastawienia.