Ogłoszenie ID 1869

pracownik pralni (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Żary

Dollar 2800.00 - 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób na stanowisko PRACOWNIK PRALNI.

Lokalizacja: szpital Żary

Dni i godziny pracy: poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Obowiązki: przyjmowanie brudnej pościeli i mopów, przyjmowanie czystej pościeli i mopów, dzielenie otrzymanej pościeli i mopów na oddziały i szykowanie do wydania.

MILE WIDZIANE TAKŻE OSOBY BEZ ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510013627 (rekrutacje prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, po godzinie 15:00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 01 44)

Jeśli wysyłasz CV, na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.'

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.

Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
  • szczepienie WZW-B minimum jedna dawka lub gotowość do zaszczepienia się (warunek konieczny)
  • opanowanie na widok krwi
  • sumienność i dokładność
  • kultura osobista
  • doświadczenie mile widziane

Oferta pracy

  • stabilne zatrudnienie od zaraz
  • pełne przeszkolenie
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca
  • odzież roboczą
  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego
  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu
  • premia frekwencyjna oraz premia za polecenie innych pracowników
  • dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego czy okularów
  • świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD
  • pomoc prawną, psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej fundacji.