Ogłoszenie ID 1995

Pracownik Sprzątający (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Białystok

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Prace porządkowo – czystościowe na obiekcie między innymi odkurzanie pomieszczeń biurowych, mycie podłóg, mycie korytarzy, sprzątanie toalet;

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz orzeczenie o niepełnosprawności;
  • Dyspozycyjności, rzetelności i punktualności;

Oferta pracy

  • Wynagrodzenie płatne zawsze w terminie;
  • Niezbędne środki czystości;
  • Praca w godzinach 15-19
  • Wsparcie przełożonego i wdrożenie na obiekcie;
  • Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.: – dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego – dofinansowanie do leków i okularów – zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie – świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,