Ogłoszenie ID 234

Przedstawiciel Handlowy (branża drogowa) (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Lublin

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy:
Przedstawiciela Handlowego ds. drogownictwa

Miejsce pracy: Zadaniowy tryb pracy (praca na terenie woj. Lubelskiego + praca stacjonarna w Lublinie (jeśli nie ma zaplanowanych spotkań w terenie)

Standardowy dzień pracy:
• Budowanie sieci kontaktów oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
• Opieka nad obecnymi klientami firmy oraz profesjonalna obsługa inwestycji na terenie woj. Lubelskiego
• Negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych
• Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

Kogo szukamy:
• Osoby posiadającej min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B (nie wymagamy doświadczenia w branży drogowej
• Ciebie - jeśli jesteś osobą samodzielną, ambitną, komunikatywną, kreatywną, z dobrą organizacją pracy oraz cechującą się umiejętnościami analitycznego myślenia
• Osoby posiadającej czynne prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

• Umowę o pracę
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym - woj. Lubelskie + praca stacjonarna w Lublinie
• Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w przedziale 3500 - 6000 zł brutto (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
• Indywidualnie ustalany system motywacyjny po wdrożeniu pracownika opierający się na osiąganych wyników (sprzedaż + marża)
• Pełne wdrożenie w tematykę branży drogowej
• Opieka medyczna
• Karta sportowa
• Niezbędne narzędzia: Laptop, Telefon, Karta płatnicza, Samochód (również do celów prywatnych)
• Szkolenia specjalistyczne