Ogłoszenie ID 1779

Salowa (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Mikołów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Zatrudnimy osoby z niepełnosprawnościami. Mile widziane również kandydatury osób pełnosprawnych.

Stanowisko: Salowa/Salowy

Mikołów ul. Waryńskiego

Zadania/Czynności:

• pomoc personelowi szpitala w obsłudze pacjenta,

• dezynfekcja sprzętu szpitalnego,

• wyrzucanie śmieci

Wymagania

• Chęci do pracy

• posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• aktualne szczepienie WZW typu B,

• Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Oferta pracy

• Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

• Terminowe wynagrodzenie

• Elastyczny grafik

• Dofinansowanie do:

o Turnusów rehabilitacyjnych do 1000zł w roku

o Leków do 300zł w kwartale

o Sprzętu rehabilitacyjnego do 600zł w roku

o Dojazdów do pracy do 300zł w kwartale

• Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

• Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Dodatkowo oferujemy :

• wszelkie narzędzia, środki ostrożności, zapewniające pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach,

• prace w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

• Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które udzielą wsparcia w zakresie: o pomocy psychologicznej, o prawnej, o rozwoju zawodowego, ale również pomogą: o skompletować i wypełnić różnego rodzaju dokumenty np. związane z przedłużeniem Twojego orzeczenia o niepełnosprawności bądź skorzystania z dofinansowań

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510014146, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.

Prowadzimy projekty związane z aktywizacją osób niepełnosprawnych.

Współpracujemy z Fundacją, której przedstawiciele na co dzień pomagają naszym pracownikom.

Zapraszamy PANIE I PANÓW Z RÓŻNYMI RODZAJAMI I STOPNIAMI niepełnosprawności, również ze schorzeniami specjalnymi. Zapewniamy dogodne warunki pracy – różne obiekty, elastyczne grafiki, opiekę przełożonego oraz dedykowanego opiekuna z ramienia Fundacji.

Każdy ma u nas równe szanse. Wymagamy wyłącznie zaangażowania i pozytywnego nastawienia.