Ogłoszenie ID 276

Senior .NET Developer (Core + Angular) - Team Leader IT (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, Rzeszowskiego producenta oprogramowania oraz dostawcy specjalistycznych rozwiązań IT, który obecnie rozwija platformę nAxiom (autorskie środowisko do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji dedykowanych dla organizacji) poszukujemy:

• Senior Full Stack Developer: ASP NET Core + Angular (bez działań liderskich)
• Team Leader / Senior Full Stack Developer: ASP NET Core + Angular

Miejsce pracy: Strefa Jasionka (okolice Rzeszowa) lub Praca zdalna - Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.)
Zespół developerów: Kilku / kilkunastu programistów - firma systematycznie powiększa swój zespół

Będziesz:
• Brał udział w projektach zakresie rozwoju platformy nAxiom (aplikacja webowa i mobilna) – praca w SCRUM
• Tworzył wysokiej jakości, przejrzysty kod – praca przy projekcie w najnowszych technologiach (ASP .NET Core 3.1 + Angular 10)
• Proponował sprawdzone lub innowacyjne rozwiązania
• Zajmiesz się nadzorem oraz wsparciem zespołu Programistów (5-6 osób) - jeśli posiadasz doświadczenie w tym kierunku

Wymagania

• Masz doświadczenie związane z pracą w technologiach: ASP NET Core oraz Angular (2+)
• Nie masz problemów ze znajomością MS SQL
• Bardzo dobrze znasz interfejs WebApi

A dodatkowo (mile widziane):
• Posiadasz doświadczenie związane z kierowaniem zespołem developerów
• Znasz platformę Azure oraz język TypeScript, SCSS
• Nie są Ci obce RXJS, Entity Framework oraz Identity Serwe
• Potrafisz testować XUnit
• Znasz zagadnienia aplikacji mobilnych (Ionic/Xamarin)

• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia: do 18 000 zł netto (B2B) - jeśli posiadasz obszerniejsze doświadczenie i wiedzę merytoryczną firma jest w stanie zaoferować większe wynagrodzenie :)
• Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)
• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
• Możliwość realizowania własnych pomysłów