Ogłoszenie ID 291

Ślusarz z umiejętnością spawania - 17 - 19 zł netto - OD ZARAZ (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Mielec

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Poszukujemy Ślusarza z umiejętnością spawania MIG - NIE WYMAGAMY UPRAWNIEŃ!
Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie lekkich konstrukcji mebli metalowych z profili, rur i blach o grubości 1-2mm (spawanie MIG) - PRACA W PROTOTYPOWNI

Wymagania

• Umiejętność spawania metodą MIG

Oferta pracy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale: 17-19 zł netto/h
• Nadgodziny oraz praca w soboty płatna +50%
• WOLNE WEEKENDY - Dla chętnych możliwość pracy w soboty
• Pracę od poniedziałku do piątku: 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00
• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji spawalniczych
• Karta Multisport
• Ubezpieczenie grupowe