Ogłoszenie ID 1401

Specjalista ds. Sprzedaży (archiwalne)

Briefcase JOBHOUSE Sp. z o. o.

Location Gdynia

Opis stanowiska

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Gdynia

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należało
- kontakt telefoniczny z Klientami

- pozyskiwanie zamówień od aktualnych i potencjalnych kontrahentów

- wprowadzanie informacji do systemu CRM

- obsługa administracyjna
U kandydatów zwracamy uwagę na
- chęć do pracy, zaangażowanie, uczciwość, punktualność

- wysoką komunikatywność

- mile widziane: doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Oferta pracy

Zapewniamy
- umowę o pracę

- wynagrodzenie podstawowe + premie

- dogodną lokalizację miejsca pracy (Gdynia Główna, okolice SKM)

- pracę od zaraz

- stabilne zatrudnienie (szukamy osób do pracy na długi czas)

- pracę w rodzinnej firmie istniejącej na rynku od prawie 40 lat

- pracę w miłym, niedużym zespole