Ogłoszenie ID 282

Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która zajmuje się produkcją komponentów do obróbki skrawaniem poszukujemy:
Specjalistę ds. zakupów ze znajomością j. angielskiego

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Opis stanowiska:

• Tworzenie zapytań, pozyskiwanie ofert oraz analiza pozyskanych ofert - bez pozyskiwania nowych kontrahentów - koncentracja na stałych dostawcach
• Negocjacje cenowe oraz rekomendowanie wyboru dostawcy
• Negocjacje warunków współpracy i umów handlowych
• Dokonywanie okresowych ocen dostawców

Wymagania

• Doświadczenie w pracy kupca / specjalisty ds. zakupów
• Prawo jazdy kat. B - sporadyczne wyjazdy w celu przeprowadzenia audytów u dostawców
• J. angielski umożliwiający swobodną komunikację
• Mile widziane - znajomość rysunku technicznego

Oferta pracy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę pn. - pt. 8 - 16 + sporadyczne wyjazdy (przeprowadzenie audytów u dostawców)
• Podstawa min. 3500 zł netto (zależna od posiadanego doświadczenia) + prowizja (miesięczna) uzależniona od realizacji targetu przez zespół handlowy (zespołowa i indywidualna)
• Niezbędne narzędzia do pracy: samochód do celów służbowych, telefon, laptop
• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków, składającej się z 30 osób, zaś zespół to 3 osoby
• Możliwość realnego negocjowania warunków z klientem w obrębie widełek
• Realny wpływ na rozwój działu: kupiec uczestniczy w opracowywaniu strategii zakupowych