Ogłoszenie ID 1017

Specjalista SEO MyLead (archiwalne)

Briefcase LEAD INVESTMENTS Sp. z o. o.

Location Poznań

Dollar 3500.00 - 5000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Poszukujemy Specjalisty SEO, do obowiązków którego będzie należało:

  • Optymalizacja stron internetowych wchodzących w skład serwisu MyLead
  • Ciągłe monitorowanie zmian algorytmów wyszukiwarek oraz przygotowywanie planu zmian pod nowy algorytm
  • Wdrażaniem rozwiązań SEO On-Site oraz Off-Site umożliwiających skuteczne pozycjonowanie stron www
  • Zlecanie treści z wytycznymi SEO dla copywriterów
  • Współpraca z teamem marketingowym oraz czynny udział w planowaniu długoterminowych działań marketingowych
  • Opracowywanie strategii linkbuildingowych
  • Analiza danych oraz przygotowywanie miesięcznych raportów z prowadzonych działań

Jeśli...

Nie chcesz być małym, nic nie znaczącym trybikiem w wielkiej, korporacyjnej maszynie
Lubisz ten moment, kiedy Twoja praca jest doceniana
Chcesz świętować wspólnie osiągnięte sukcesy
Liczysz na rozwój i ważne jest dla Ciebie zdobywanie nowych umiejętności
...to gwarantujemy Ci, że ta praca jest dla Ciebie stworzona!

Podczas składania swojej aplikacji, prosimy zawrzeć w niej zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia w prowadzeniu efektywnych działań SEO w skład których wchodzi optymalizacja (on-site SEO) oraz linkbuilding
  • Znajomości narzędzi: Google Analitycs, Ahrefs, Google Tag Manager, Google Data studio oraz narzędzi wspomagających procesy optymalizacji stron
  • Znajomość aktualnych praktyk branżowych, nowości i aktualizacji algorytmów,
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript lub innych języków programowania (mile widziane)
  • Wykazywanie inicjatywy i zaangażowania w prowadzonych działaniach
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

Oferta pracy

Oferujemy Ci:

  • Pracę z doświadczonymi kolegami w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pracę w dobrych warunkach
  • Pracę w środowisku startupowym (nowe technologie, innowacyjne produkty i usługi)
  • Przyjazną i luźną atmosferę w firmie
  • Rozwojową pracę na terenie Poznania, w nowoczesnej firmie składającej się wyłącznie z młodych osób
  • Wynagrodzenie 3500-5000 netto miesięcznie