Ogłoszenie ID 1620

Sprzątająca/y (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Dollar 2800.00 - 3000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Opis stanowiska

Naszym celem jest zadowolenie klienta z usług jakie świadczymy, pracownicy - to nasza wizytówka i potencjał.

Jako Zakład Pracy Chronionej, lider usług w zakresie sprzątania i ochrony, w dużej mierze zatrudniający osoby niepełnosprawne prowadzimy nabór do naszego zespołu.

Stanowisko: :  Sprzątająca/y

Miasto: Rzeszów  -  Market handlowy

Godziny i dni pracy: pon. – nd., zmiany od 06.00-14.00 i od 14-22.00

Główne zadania:

• utrzymanie porządku i czystości na  obiekcie handlowym: odkurzanie, mycie podłogi, serwis toalet, serwis zaplecza socjalnego
• inne prace porządkowe

• dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania

  • chęci do pracy i sumienności
  • pozytywnego nastawienia
  • rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków
  • gotowości do pracy zmianowej i w weekendy

  • zatrudnienie na dłuższy okres od zaraz – umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
  • przeszkolenie i środki do pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • program sportowo-rekreacyjny
  • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - ryczałty na dojazdy do i z pracy, dofinansowania do leków, rehabilitacji, opieka medyczna LuxMed.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach: - 8:00 – 15:00 pod nr tel . 510 014 113, 51001714

( po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 )

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą.

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”