Ogłoszenie ID 2067

Wartownik (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kraków

Dollar 2800.00 - 2800.00 PLN brutto

Opis stanowiska

ochroną osób i mienia znajdującego się na terenie obiektu
kontrolowaniem ruchu osobowego
obsługą monitoringu

Wymagania

wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - warunek konieczny
punktualności oraz rzetelności

Oferta pracy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 - tego każdego miesiąca
możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.: - dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego - dofinansowanie do leków i okularów - zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie - świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD
doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji
dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji
prace w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności
pełne umundurowanie
pracę według grafiku: służby 12h 7-19 od poniedziałku do piątku oraz służby 24h od poniedziałku do niedzieli 7-7
pracę według grafiku (grafikowanie od poniedziałku do niedzieli), służby 24h 7-7