Ogłoszenie ID 3142

Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych (aktualna oferta pracy)

Briefcase T-Energy Sp. z o. o.

Location Warszawa

Dollar 5000.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Biuro projektowe z branży elektroenergetycznej poszukuje kandydata na Asystenta Projektanta Sieci Elektroenergetycznych.

Do zakresu obowiązków będzie należało przede wszystkim opracowanie dokumentacji w zakresie sieci elektroenergetycznych nn i SN oraz realizacja bieżących zadań projektowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, ewentualnie ostatni rok studiów lub studia zaoczne
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania sieci elektroenergetycznych
  • znajomość środowiska CAD
  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie przy projektowaniu sieci elektroenergetycznych
  • uczciwość, sumienność, samodzielność

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów zapewniających rozwój zawodowy
  • możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych
  • opiekę doświadczonego projektanta podczas okresu wdrożeniowego
  • możliwość uzyskania premii rocznej
  • pracę w firmie wśród młodych profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • przyjazną atmosferę bez korporacyjnego podejścia

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".