Ogłoszenie ID 1953

Elektroinstalator (archiwalne)

Briefcase INWESTNET Sp. z o.o.

Location Nysa

Dollar 2900.00 - 3900.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma Inwestnet Sp. z o. o. zajmujące się wykonywaniem instalacji elektrycznych w tym systemów fotowoltaicznych zatrudni Elektromontera.

Do twoich obowiązków będzie należeć wykonywanie prac elektrotechnicznych w tym związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych i teletechnicznych;

Wymagania

·        Z doświadczeniem w pracach związanych z instalacjami elektrotechnicznymi;

·        Gotowej do pracy w terenie;

·        Gotowej do pracy na wysokości;

·        Posiadającej prawo jazdy kat. B;

·        Zainteresowaną branżą OZE.

Oferta pracy

·        Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

·        System premiowy;

·        Atrakcyjny system szkoleniowy;

·        Możliwość rozwoju zawodowego;

·        Profesjonalne narzędzia pracy;

·        Przyjazną atmosferę w zespole;

·        Możliwość poznania nowych technologii.