Ogłoszenie ID 3250

kierowca (aktualna oferta pracy)

Briefcase MKM Transport Sp. z o. o.

Location Tychy

Dollar 4000.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Zatrudnimy kierowcę w transporcie międzynarodowym z ważnym prawem jazdy kategorii „B”.

Wyjazdy 1/2/3 dniowe w zależności od trasy

Praca od poniedziałku do piątku.

Średni przebieg min. 3,5 / 4 tys. km / tygodniowo.

Nie jeździmy do GB,FR,DE Samochody plandeki 10/12ep Renault Master „kurnik”.

Wymagania

Czego oczekujemy?

Doświadczenie min. 2/3 lata,

Prawo jazdy kat. B min. 5 lat,

Dbałości o powierzony sprzęt,

Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy międzynarodowego,

Umiejętności wypisywania dokumentów CMR,

Sumienności i zaangażowania .

Oferta pracy

Oferujemy:

prace w miłej atmosferze,

Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,

Premie uznaniowe,

Umowa zlecenie / umowa o pracę.

Dojazdy we własnym zakresie.

Busy pozostają na bazie po zjeździe.

Poszukuję kandydatów najlepiej z okolic Tychów, Rybnik, Zabrze, Katowice, Chorzów, aby dojazd do pracy nie był problemem.

Oferty proszę składać w wiadomości prywatnej jak i poprzez kontakt telefoniczny 572 831 381

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MKM Transport Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".