Ogłoszenie ID 3229

Księgowa (aktualna oferta pracy)

Briefcase web.lex Bookkeeping Sp. z o.o.

Location Warszawa

Dollar 6500.00 - 10500.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Samodzielna Księgowa z umiejętnością prowadzenia KH w firmie usługowej wraz ze sporządzeniem sprawozdań finansowych, najchętniej w programie wFirma

Wymagania

✅ Znajomości pełnej księgowości firm usługowych (najlepiej w programie wFrima)

✅ Sprawnego kwalifikowania i księgowania w dokumentów księgowych kancelarii prawnych (wyłącznie usługi prawne i sprzedaż internetowa bez rozliczania handlu towarami i produkcji) działających jako jednoosobowe działalności gospodarcze lub spółki

✅ Wiedzy o rejestracji w ZUS i rozliczeniach podatkowych przedsiębiorców, wspólników spółek osobowych, zleceniobiorców i pracowników – od zgłoszeń do wystawiania list płac, rachunków i rozliczeń rocznych

✅ Umiejętności rozliczania krajowych PIT rocznych z działalności i źródeł dodatkowych wraz z ulgami

✅ Podstawowej obsługi pakietu Microsoft Office

Fajnie będzie, jeśli także będziesz miał/miała:

✅ Znajomość procedury rejestracji firm w CEIDG

✅ Umiejętność rozliczania dotacji PFRON

Oferta pracy

✅ Stałą pracę zdalną

✅ Pracę w doskonałym i wyjątkowym gronie

✅ Możliwość kontaktu z naszym zespołem przez telefon i regularne spotkania online

✅ Pracę w godzinach, jakie sam / sama sobie ustalisz

✅ Pracę w nowoczesnym systemie księgowym wFirma z OCR do odczytywania dokumentów, schematami księgowymi i automatyczną wysyłką deklaracji do ZUS i MF (nie pracujemy na PŁATNIKU)

✅ Wynagrodzenie w wysokości takiej, na ile wycenisz swoją pracę i jakie wspólnie uzgodnimy (preferowane jest rozliczenie procentowe od zaksięgowanych firm)

✅ Umowę współpracy B2B, umowę o pracę lub zlecenie – zgodnie z Twoim wyborem

✅ Wsparcie doświadczonej księgowej znającej specyfikę branży

✅ Dostęp do programu Lex Księgowość, platformy szkoleniowej LTCA, innych szkoleń na życzenie

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".