Ogłoszenie ID 717

Magazynier z uprawnieniami UDT (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Niemcy

Dollar 7800.00 - 9000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Tymczasowy

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych;
  • ogólne prace magazynowe.

Wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków wydane przez UDT - warunek konieczny;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-3 zmianowym;
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na wózkach;
  • mile widziany własny samochód;
  • gotowość do podjęcia pracy w temperaturze 3-5 stopni;
  • motywacja do pracy.

Oferta pracy

  • stawkę miesięczną nawet 2000 euro brutto;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu 50 euro netto/m-c;
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;
  • PowerBonus - 250 zł netto za polecenie znajomego;
  • zapewniamy obuwie robocze oraz rękawiczki.