Ogłoszenie ID 1050

Operator/-ka produkcji (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Żory

Dollar 2800.00 - 3500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

• obsługa maszyn produkcyjnych;
• prace manualne związane z wybranym etapem produkcji;
• bieżąca kontrola jakości.

Wymagania

• aktualna książeczka sanepidowska;
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
• punktualność i samodyscyplina.

• praca od zaraz na dwie zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00) - wolne weekendy;
bezpłatne posiłki dla wszystkich pracowników;
• stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
• umowa o pracę na pełny etat;
• możliwość rozwoju zawodowego oraz przejścia bezpośrednio pod firmę już po 3 miesiącach.