Ogłoszenie ID 768

Operator frezarki CNC (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Francja

Dollar 10500.00 - 10500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

·      praca w zakładzie jako operator frezarek CNC;

·      produkcja seryjna i jednostkowa;

·      ustawianie maszyny pod daną serię;

·      wytwarzanie łączników stalowych do rur (branża chemiczna, rafineryjna);

·      prace na podstawie rysunku technicznego;

·      praca na frezarkach: HURON VX 12 ze sterowaniem: SIEMENS 840D lub Centrum Frezarskie na sterowaniu: NUM;

·      znajomość sterowań: SIEMENS lub NUM.

Wymagania

·      udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC;

·      znajomość rysunku technicznego;

·      umiejętność ustawienia maszyny pod daną serię produkcyjną;

·      znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

·      wynagrodzenie za 152 h pracy 2350 euro netto, tj. 15,46 euro netto/h;

·      dla osób ze znajomością języka francuskiego – dodatek 100 euro netto/m-c;

·      zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/m-c;

·      darmowe zakwaterowanie;

·      opiekę polskiego koordynatora;

·      składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;

·      stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);

·      zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;

·      odzież roboczą;

·      PowerBonus – 450 zł netto za polecenie pracownika.