Ogłoszenie ID 849

Pracownik produkcji urządzeń elektronicznych (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Niepołomice

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przygotowanie surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
  • Kontrola jakości gotowego produktu
  • Pakowanie produktów oraz przygotowanie do wysyłki

Wymagania

  • Nie masz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia

Oferta pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie początkowe na poziomie 3000 zł brutto/m-c
  • Premia frekwencyjna 10% od wynagrodzenia przez pierwsze 3 miesiące
  • Po 3 miesiącach pracy premia frekwencyjna wzrasta do 15%
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00 - 14:15, 14:00 - 22:15)
  • Odzież roboczą oraz ekwiwalent za pranie odzieży
  • Miejsce pracy: Niepołomice