Ogłoszenie ID 456

Product Manager (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy:

Product Manager

Miejsce pracy: Rzeszów

Standardowy dzień pracy:

  • Współpraca z działem konstrukcyjnym podczas tworzenia nowego produktu
  • Tworzenie opisów produktów dla pracowników handlowych oraz broszur informacyjnych
  • Zarządzanie zapasami oraz gospodarką magazynową
  • Analiza ofert dostawców, negocjacje cenowe, ustalanie terminów dostaw
  • Przygotowywanie danych do raportów oraz analiz dla Zarządu, pracowników inżynieryjnych, handlowych i technicznych
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych takich jak Targi

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w działaniach na stanowiskach pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wiedza w zakresie gospodarki magazynowej

Oferta pracy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od posiadanego doświadczenia, ale firma jest otwarta na negocjacje
  • Pracę od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny rozpoczęcia (między 7.00 a 8.00)
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dodatki świąteczne
  • Wczasy pod gruszą