Ogłoszenie ID 948

Programista Front-end i PHP (archiwalne)

Briefcase Web Innovative Software sp. z o.o.

Location Jelenia Góra

Dollar 4000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych (w tym dokumentacji) opartych na technologii PHP, MySQL oraz JavaScript,
  • czuwanie nad prawidłowym działaniem aplikacji informatycznych wykorzystywanych w obrębie firmy (w tym wsparcie techniczne)

Wymagania

  • znajomość w stopniu bardzo dobrym PHP oraz programowania obiektowego,
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),
  • znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript oraz XML,
  • komunikatywność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

Oferta pracy

  • Pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach;
  • Pewne wynagrodzenie i motywujący system premiowania;
  • Szansę na rozwój w strukturach firmy;
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój produktu;
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów;
  • Atrakcyjny motywatory pozapłacowe