Ogłoszenie ID 1944

Projektant CAD (archiwalne)

Briefcase REVOC Sp. z o.o.

Location Godów

Dollar od 3500.00 PLN netto

Opis stanowiska

Projektant modelowania powierzchniowego CAD - 3D Designer.

Firma REVOC jest prywatnym przedsiębiorstwem które osiągnęło pozycje światowego lidera w produkcji pokrowców na zdalnie sterowane modele samolotów.
Ponad 13 lat doświadczenia w branży, tysiące usatysfakcjonowanych klientów z całego świata oraz ciagle poszerzająca się grupa pracowników są najlepszym gwarantami naszej jakości i sukcesu.

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przekładanie przestrzennych projektów 3D na projekty 2D (tkaniny). Osoba odpowiedzialna będzie za przygotowanie projektów do produkcji. Do obowiązków należeć będzie także wsparcie CAD przy rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych oraz walidacja produkcyjna gotowych elementów i rozwiązań. Osoba na tym stanowisku będzie także kilka razy w roku odwiedzała kluczowych klientów (kraje EU) w celu pobrania nowych pomiarów za pomocą skanera 3D.

Wymagania

Wobec kandydata oczekujemy:
- umiejętności modelowania przestrzennego,
- znajomości programu Rhino 3D,
- znajomości jęz. angielskiego lub niemieckiego,
- mile widziane doświadczenie w branży modelarskiej,
- komunikatywności, odpowiedzialności oraz kultury osobistej,
- zdolności analitycznych oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferta pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w formie umowy o pracę,
- prace od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00,
- firmowy samochód
- perspektywę długotrwałej współpracy w firmie w której priorytetem jest mila atmosfera,
- prace w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie
- stabilizacji i poczucie bezpieczeństwa,
- możliwość rozwoju zawodowego I ciągłego doskonalenia,
- dzielenie się wiedza i wzajemne wsparcie,
- samodzielna i odpowiedzialna pracę 2 interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole,
- dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej,