Ogłoszenie ID 651

React Native Developer (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Lublin

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy React Native Developera który będzie częścią zespołu zajmującego się:
• Tworzeniem nowych oraz rozbudową o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
• Tworzeniem aplikacji mobilnych w oparciu o technologie hybrydowe

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania

• Posiadasz min. roczne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji mobilnych opartych o framework React Native
• Znasz React Native, React, JavaScript, ES6, TypeScript, Async / Await
• Nie są Ci obce Build tools / Package manager (np. webpack, npm) oraz Websocket / REST API
• Wzorce projektowe oraz System kontroli wersji (GIT, SVN, itp.) nie mają przed Tobą tajemnic
• Twój j. angielski jest na poziomie min. B2

• Pracę w 11 - 12 osobowym zespole programistów (Python, PHP, React, React Native – firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)
• Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 20 osób)
• Pracę stacjonarną w elastycznych godzinach (firma pracuje w godzinach 6:00 – 18:00), od poniedziałku do piątku
• Umowę o pracę / Umowę zlecenie lub B2B (zależne od twoich preferencji)
• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności: 4 000 - 12 00 netto (5 500 – 17 000 zł brutto) - UoP/UZ oraz adekwatnie do tego B2B - do około 20 000 zł netto
• Stanowisko pracy wyposażone w dogodny dla Ciebie sprzęt sprzyjający komfortowi pracy
• Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii (projekty międzynarodowe oraz krajowe)
• Szkolenia poszerzające kompetencje