Ogłoszenie ID 1761

Salowa (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Białystok

Dollar 2800.00 - 3010.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Opis stanowiska

Zatrudnimy od zaraz salowe/ sanitariuszy oraz osoby do maszynowego czyszczenia podłóg w szpitalu w Białymstoku.

Do zadań należeć będzie sprzątanie wyznaczonego obszaru oraz pomoc przy pacjencie.

Wymagania

Wymagania:
- książeczka Sanepid i szczepienia WZW
- zaangażowanie
- chęć niesienia pomocy pacjentom oraz personelowi medycznemu

Oferta pracy

Oferujemy:
- sprzęt ochronny
- możliwość zwrotu za leki
- wsparcie przełożonych
- umowę o pracę
- pracę zmianową

„Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy!”

Jako osoba niepełnosprawna możesz uzyskać dostęp do:
-bezpłatnej opieki medycznej
-dofinansowania kosztów dojazdu do pracy
-dofinansowania do zakupu leków, sprzętu ortopedycznego
-opieki psychologicznej